CONTACT

Versiunea online
 

Business Promotion:

In Romania / Republica Moldova
Presedinte Euro Contact
office@euro-contact.org tel : 0723 325 822
Olga Buzu
Vice Presedinte - Republica Moldova
buzuolga@gmail.com
Tiberiu Todor
Reprezentant - Brasov
tiberiu@thrconsulting.ro; tel: 0745 075 745
Anda Calugarita
Reprezentanta - Targu Mures
anda.calugarita@gmail.com
tel: 0743 756 135
 
Mihai Florin
Reprezentant - Iasi
mihai.florin1@yahoo.com
tel: 0744 998 088
Liviu Popovici
Reprezentant - Baia Mare
liviu_popovici@yahoo.com tel :
Reprezentant - Chisinau
ion_axenti@yahoo.fr
tel 00373 (0)69317483
In Europa / Canada / USA
Didier Berger
Vice Presedinte - Franta
bergerpro-contact@yahoo.fr
tel: 0033680268773
Ghenadie Ivanov.
Représentant - France - Est
ghivanov@yahoo.com
tel 00 33 6 45 01 33 57.
Reprezentant - Italia
altovanigroup@gmail.com
tel (+39) 393-399-1616
 
Dindi Hebhang

Reprezentant Canada - USA
dindi@videotron.ca
Tel: 001-514-967-2956
Consultant Specializat GPRM
Marilena Badea

Proiect Vichy Spa
marilena.badea@piscine-online.ro ;
tel 0723 521 412

Casa Ecomert Romania Moldoval
marilena.popescu@euro-contact.org
tel : 0749 190 537

 
 
 

Parteneri GPRM
product-3

Emailing Corporate !

Campaniile de e-mailing la cerere, de la -25 000 la 1 000 000 de contacte de firme BtoB sau particulari BtoC

 
product-3

Casa Ecomert Romania Moldova!

Partener pentru Dezvoltare Ecomert

 
product-3

Fundatia Dignitas

Misiune, viziune, valori si directii strategice

Dezvoltati-va compania
cu
Euro Review

Romania Moldova Comerciala
februarie - mai - octombrie
500 000 emailuri
Mai mult succes pentru Dvs.
impreuna si cu
Romania Moldova Comerciala!

Grup Patronal Romania Moldova

Bucuresti - Chisinau - Paris


Email: office@euro-contact.org
Website: www.euro-contact.org

Grup Patronal Romania Moldova este o grupare informala ce ofera membrilor sai diverse servicii menite sa faciliteze implantarea si dezvoltarea comerciala a acestora in Romania si Republica Moldova. Antreprenorii romani si moldoveni beneficiaza de suportul nostru pentru a-si ameliora serviciile de vanzari in Europa. Newsletterul nostru Romania Comerciala are drept scop infomarea unei mari comunitati de afaceri cu privire la gasirea de noi parteneri si incheierea de noi contracte. Acest email BtoB este difuzat la peste 200000 de utilizatori din Romania si Republica Moldova.